% 100 İPTAL VE İADE GARANTİSİ
Özellikle son yıllarda oteller ve bankalar ile yapılan anlaşmalar sayesinde siz tatilcilere çok önemli imkanlar ve avantajlar sağlanmaktadır. Bu avantajların önemli bir kısmı erken rezervasyon dönemlerinde sunulmaktadır, ayrıca son dakika tatil fırsatları, yaz tatil fırsatları, kış tatil fırsatları, tatil fırsatları, bayram fırsatları, yılbaşı fırsatları gibi kampanyalarla da çok avantajlı fırsatlar tatilseverler ile buluşturulmaktadır. Kampanyaların sağlamış olduğu avantajlardan yararlanmak isteyenlerin en önemli endişesi ya herhangi bir aksilik çıkarsa ve rezervasyonumu iptal etmek zorunda kalırsam ne olacak sorusunun yanıtı oldu. Artık bu endişelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Ya Rezervasyonumu İptal Etmek Zorunda Kalırsam Ne Olur Diye Endişelenmeyin.... Artık tatilcilerimiz içinde sigorta mevcut. Turizm Bakanlığının sunmuş olduğu Turizm ve Otelcilik kanunu olan Kütahya Tabelasına %100 İade Garantisi kapsamında İptal Güvence Paketi satın alarak ödemenizi koruma altına alabilirsiniz. 1000 TL.' ye kadar sadece 10 TL. fark ödeyerek paranızı garanti altına alın ve otele girişinize 72 saat kalana kadar yapacağınız iptallerde koşulsuz, şartsız paranızı iade alın.

Kapsam 
Tatilmaximum'un %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Garantisi detayları, sağladığı avantajları ve uygulama detayları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
1.) %100 İade Garantisi kapsamında İptal Güvence Paketi satın alan tatilciler otel girişine 72 saat kalana kadar rezervasyonlarını herhangi bir nedene bağlı olmadan iptal edebilir ve koşulsuz, şartsız konaklama tutarı kadar para iadesini alırlar.
2.) %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Güvence Paketi satın alan tatilcilerin rezervasyon iptallerine bağlı iadelerde sigorta tutarı iade edilmez.
3.) %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Güvence Paketi sadece Yurtiçi ve Kıbrıs otellerinde geçerlidir.
4.) %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Güvence Paketi ulaşım araçlarını ve tutarlarını kapsamaz.
5.) Otel değişiklikleri de iptal kapsamında değerlendirilecek olup, bu tür değişikliklerde yeni rezervasyon için %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Güvence Paketi satın alınması halinde yeni rezervasyon için oluşacak tutar üzerinden tekrar İptal Güvence Paketi ücreti tahsilatı yapılır, bir önceki tutar iptal ve iade edilmez.
6.) Aynı otel için yapılacak kişi sayısı ve/veya tarih değişikliklerinde yeni oluşacak İptal Güvence Paketi tutarı ile bir önceki tutar arasında fiyat farkı oluşması halinde aradaki fark tahsil veya iade edilir.
7.) %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Güvence Paketi savaş, terör olayları, deprem, sel vb. durumlarda geçerli değildir.
8.)%100 İade Garantisi ve içeriğini oluşturan tüm uygulamalar bir Tatil Maximum hizmetidir.

Ücretler
Rezervasyonunuz esnasında aşağıda belirtilen tutarları ödeyerek %100 İade Garantisi kapsamındaki İptal Güvence Paketi avantajlarından yararlanabilirsiniz.
1.) 1.000 TL’ye kadar olan tatil rezervasyonlarınız tutarları için oda başına 10 TL. 
2.) 2.000 TL’ye kadar olan tatil rezervasyonlarınız tutarları için oda başına 20 TL. 
3.) 3.000 TL’ye kadar olan tatil rezervasyonlarınız tutarları için oda başına 30 TL. 
4.) 4.000 TL’ye kadar olan tatil rezervasyonlarınız tutarları için oda başına 40 TL. 
5.) 5.000 TL’ye kadar olan tatil rezervasyonlarınız tutarları için oda başına 50 TL.  

TATİLMAXİMUM TUR. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Güzeloba, Çağlayangil Caddesi No:10/B
Muratpaşa/Antalya 07230

Tel: 0242 324 33 39
Fax: 0242 212 18 96
Callcenter: 0850 300 0 444